• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sankt-Peterburg - Ternopil - Chernivtsi

Avtokombinat-1 OOO
Odjezdy: 23 Června, 30 Června, 3 Července, 7 Července, 10 Července, 14 Července, 17 Července, 21 Července, 24 Července, 28 Července
  1. 07:00Sankt-Peterburg Stanice metra "Moskovskaia", pr. Moskovskyi, 212 (za pomníku Lenina)
  2. 18:00Moskva Aut. Zastavka "Novoyasenevskaya", Novoyasenevskiy tupik, 4
  3. 20:40Kaluga Autobusová zastávka "Sosnovyi Bor"
  4. 23:30Bryansk Památník vojenských řidičů, Brianskaia obl.
  5. 08:30Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  6. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 12:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  8. 14:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 15:10Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  10. 15:45Kremenets Aut. Nádr., ul. Dubenska, 138
  11. 16:55Zbarazh Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 92
  12. 17:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 18:30Berezhany Aut. Nádr., ul. Privokzalna, 3
  14. 19:10Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  15. 19:35Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
  16. 20:00Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna, 3
  17. 20:35Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  18. 21:20Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  19. 22:10Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  20. 23:10Kosiv Aut. Nádr.
  21. 00:30Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
  22. 01:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Avtokombinat-1 OOO
  • Doplňující informace: The bus will carry passengers to the Ukrainian border, then passengers independently walk the borders of Ukraine and Russia. On the Russian side, another bus is waiting for passengers, which will continue to the final points of arrival. Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 30 kg (100 x 50 x 80 cm) + příruční zavazadlo do 10 kg (60 * 40 * 20) - zdarma, za další zeptejte se přepravce

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací