• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Turin

Mirchev A.G. FOP
Odjezdy: 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář, 9 Zář, 16 Zář, 23 Zář, 30 Zář
  1. 12:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 13:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 15:50Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  4. 17:40Sarata Aut. Nádr. "Sarata" sv. Osipenko, 26
  5. 18:10Tatarbunary Aut. Nádr., ul. Stepova 2
  6. 19:40Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina, 70
  7. 20:50Reni Aut. Nádr., ul. Proletraska, 23
  8. 21:20Reni celnice (UA-MD)
  9. 21:40Giurgiuleşti celnice (MD-UA)
  10. 21:55Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
  11. 22:05Galati celnice (RO-MD)
  12. 08:15Nădlac celnice
  13. 08:25Nagylak celnice
  14. 14:05Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  15. 14:15Pince celnice (SI-HU)
  16. 18:05Sezana celnice (SI-IT)
  17. 18:15Fernetti celnice (IT-SI)
  18. 18:25Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  19. 19:00Monfalcone "Stazione Monfalcone" Piazzale della Stazione, 17
  20. 20:50Mestre Vlaková stanice, Hotel "Plaza", ul. Viale Stazione, 36
  21. 21:20Treviso Stazione Treviso centrale
  22. 22:10Venezia Piazalle Roma
  23. 23:00Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
  24. 00:10Ferrara Piazzalle Stazione
  25. 01:00Bologna Aut. Nádr., Viale Angelo Masini
  26. 02:30Parma Parma Stazione Fs
  27. 04:20Brescia Vlak. Nádr., ul. Della Stazione, 36
  28. 05:10Bergamo Aut. Nádr., Piazza Marconi
  29. 06:10Milano Milano Centrale
  30. 07:40Alessandria FS Stazione, Corso Tersio Borsalino
  31. 09:00Torino Stazione Porta Susa
  • Dopravce: Mirchev A.G. FOP
  • Doplňující informace: Animals can be transported - you should buy a separate seat.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20) - zdarma. Skládací kola - od 600 UAH. Skládané dětské kočárky lze v případě nepřítomnosti zavazadel přepravovat - zdarma. V opačném případě - 300 UAH. Invalidní vozíky jsou zakázány.
  • Slevy: 30% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací