• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Turin - Kherson

Mirchev A.G. FOP
Odjezdy: 25 Července, 1 Srp, 8 Srp, 15 Srp, 22 Srp, 29 Srp, 5 Zář, 12 Zář, 19 Zář, 26 Zář
  1. 09:00Torino Stazione Porta Susa
  2. 10:30Alessandria FS Stazione, Corso Tersio Borsalino
  3. 12:00Milano Milano Centrale
  4. 13:00Bergamo Aut. Nádr., Piazza Marconi
  5. 13:50Brescia Vlak. Nádr., ul. Della Stazione, 36
  6. 15:40Parma Parma Stazione Fs
  7. 17:10Bologna Aut. Nádr., Viale Angelo Masini
  8. 18:00Ferrara Piazzalle Stazione
  9. 19:10Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
  10. 20:00Venezia Piazalle Roma
  11. 20:50Treviso Stazione Treviso centrale
  12. 21:20Mestre Vlaková stanice, Hotel "Plaza", ul. Viale Stazione, 36
  13. 23:10Monfalcone "Stazione Monfalcone" Piazzale della Stazione, 17
  14. 23:45Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  15. 23:55Fernetti celnice (IT-SI)
  16. 00:05Sezana celnice (SI-IT)
  17. 03:55Pince celnice (SI-HU)
  18. 04:05Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  19. 10:45Nagylak celnice
  20. 11:55Nădlac celnice
  21. 22:05Galati celnice (RO-MD)
  22. 22:15Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
  23. 22:40Giurgiuleşti celnice (MD-UA)
  24. 23:00Reni celnice (UA-MD)
  25. 23:20Reni Aut. Nádr., ul. Proletraska, 23
  26. 00:30Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina, 70
  27. 02:00Tatarbunary Aut. Nádr., ul. Stepova 2
  28. 02:30Sarata Aut. Nádr. "Sarata" sv. Osipenko, 26
  29. 04:20Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  30. 06:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  31. 07:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Mirchev A.G. FOP
  • Doplňující informace: Animals can be transported - you should buy a separate seat.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20) - zdarma. Skládací kola - od 600 UAH. Skládané dětské kočárky lze v případě nepřítomnosti zavazadel přepravovat - zdarma. V opačném případě - 300 UAH. Invalidní vozíky jsou zakázány.
  • Slevy: 30% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací