• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Wroclaw

Pavluks-Trans
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:50Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 17:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  4. 19:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 20:05Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  6. 20:35Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  7. 20:50Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  8. 21:55Busk Aut. Zastavka, "městské rady", ulice Lvivska
  9. 22:50Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 02:25Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 03:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 05:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 09:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  • Dopravce: Pavluks-Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: 1 ks. 25 kg (50x50x80) a příruční zavazadlo - zdarma, každý další ks- za příplatek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací