• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Budapest - Praha

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 3 Srp, 7 Srp, 10 Srp, 14 Srp, 17 Srp, 21 Srp, 24 Srp, 28 Srp, 31 Srp, 4 Zář
  1. 09:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 09:25Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 11:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 13:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  5. 15:00Lviv Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  6. 16:00Stryi Aut. Nádr., ul. Uspenska, 50
  7. 19:00Mukachevo Cerpaci stanice "UPG"
  8. 20:00Uzhgorod Vlak. Nádr., ul. Stantsiina, 9
  9. 20:30Chop celnice (UA-HU)
  10. 21:30Zahony celnice (HU-UA)
  11. 02:00Budapest Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131
  12. 04:20Rajka celnice (H-SK)
  13. 04:25Rusovce celnice (SK-H)
  14. 04:45Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy"
  15. 05:35Brodske celnice (SK-CZ)
  16. 05:40Lanzhot celnice (CZ)
  17. 06:35Brno Parkování blízko Aut. Nádr. "Zvonařka"
  18. 09:25Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher. The folded baby carriage is transported free of charge.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (40x40x80) a příruční zavazadlo do 5 kg - zdarma, každe dalši ks. od 100UAH/20PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací