• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Praha

VasilkivTransAvto
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře
  1. 07:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:45Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:45Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  5. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 23:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  9. 02:00Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 02:35Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 06:05Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 06:30Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  13. 07:25Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 10:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  15. 12:35Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  16. 12:45Náchod celnice (CZ-PL)
  17. 13:45Hradec Králové Aut. Nádr., Nádražní 75/7
  18. 15:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-11 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací