• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stanytsia Luhanska - Kharkiv

Birand PP
Odjezdy: 12 Zář, 13 Zář, 14 Zář, 15 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 18 Zář, 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář
  1. 11:00Stanitsa Luganskaya Aut. Nádr., ul. Lermontova, 1
  2. 11:55Shchastia (Luhanska obl.) Aut. Zastavka, ul. Respublikanska, 1 (požární sbor)
  3. 12:20Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Zastávka, ul. Velykyi Shlyakh (kavárna "1+1")
  4. 13:20Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  5. 13:40Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  6. 14:35Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  7. 15:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  8. 15:35Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  9. 16:00Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  10. 16:25Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  11. 17:30Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  12. 18:30Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  13. 19:10Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt, 299A
  14. 19:35Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  15. 19:45Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  • Dopravce: Birand PP
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací