• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Adler - Mariupol

Nudha D.V.
Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj, 15 Říj, 17 Říj
  1. 05:00Adler Blíž nádraží, zastávka na ul. Lavrovaia
  2. 05:30Sochi Aut. Zastavka, Parking, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  3. 06:10Loo Čerpací stanice "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  4. 07:00Lazarievskyi Aut. Nádr.V blízkosti železniční stanice
  5. 08:00Tuapse Autobusová Zastávka Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  6. 09:00Dzhubga V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe, 113
  7. 10:00Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  8. 10:22Adygeysk Nakupovat "Pyaterochka"
  9. 11:00Krasnodar Autobusová zastávka, NC "Magnit" blízko "Památník Kaťuša"
  10. 11:20Dinskaya Autobusova zastavka nadrz T-34-85
  11. 11:50Korenovsk "Babylon" Hotelový a restaurační komplex
  12. 12:45Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Čerpací stanice "Shell", Don 1196 km - 300 m
  13. 13:30Kushchevskaya Benzinová stanice "Rosneft"
  14. 15:00Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  15. 15:40Novocherkassk Autobusová zastávka Red Kolos
  16. 16:02Shakhty Čerpací stanice "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  17. 17:00Kamensk-Shakhtinsky Aut. Zastavka, Třiště "America", dálnice DON
  18. 18:00Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  19. 19:15Boguchar Čerpací stanice "TATneft 520", dálnice M-4 Don
  20. 21:20Rossosh Aut. Zastavka, kavárna "Apelsin"
  21. 23:20Novy Oskol Čerpací stanice "ROSNEFT", st. Ivana Putilina
  22. 01:30Belgorod Autobusová zastávka nákupní centrum "Evropa", st. Pugacheva, 5
  23. 02:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  24. 06:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  25. 07:10Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  26. 10:35Dnipro Autobusová zastávka Hotel "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  27. 11:55Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  28. 12:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Cerpaci stanice "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  29. 13:35Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 106
  30. 15:05Berdyansk Autobusová zastávka "Sportcomplex", Melitopolske shose, 22
  31. 15:47Mangush Autobusová zastávka "Mail", ave. Mira, 93
  32. 16:00Mariupol Aut. Zastavka "AMSTORE", "Silpo", pr. Metalurhiv, 112
  • Dopravce: Nudha D.V.
  • Doplňující informace: Passengers cross the borders of Russia and Ukraine on foot. On the Ukrainian side, another bus is waiting for passengers, which will continue to the final points of arrival.
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje zavazadla, která nepřesahují rozměry (100x50x30cm) a váží 30kg. Náklady na další zavazadla jsou 100 UAH / 250 RUB 1 sáček.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací