• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Zaporizhia

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp
  1. 17:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 17:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 19:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  4. 20:20Jihlava ul. Pávov, 104
  5. 22:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  6. 23:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  7. 00:40Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  8. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  9. 01:25Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  10. 02:15Kety Čerpací stanice "Mixpol", ul. Henryk Sienkiewicz, 14
  11. 02:30Andrychow Čerpací stanice "BP", ul. Krakowska, 25
  12. 02:45Wadowice Čerpací stanice "MOYA", ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 35
  13. 09:15Medyka celnice (PL-UA)
  14. 11:05Shehyni celnice (UA-PL)
  15. 13:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  16. 15:45Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 18:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  18. 20:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  19. 23:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  20. 02:10Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  21. 04:20Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  22. 06:50Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  23. 08:20Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací