• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Wroclaw

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 21 Zář, 23 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 8 Říj
  1. 08:00Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 08:40Shtepivka Aut. Zastávka
  3. 08:43Vilshana (Sumska obl.) Cerpacie stanice "Avias plus"
  4. 08:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  5. 09:15Korovyntsi ul. Kyivska, 164, poblíž obchodu "Kalynka"
  6. 09:35Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  7. 09:50Andriyashivka (Sumska obl.) V blízkosti obchodu "Mix"
  8. 09:57Mlyny (Poltavska obl.) V blízkosti kavárny "Mirazh"
  9. 10:15Lokhvytsia Aut. Nádr., ul. Heroes of Ukraine, 14A
  10. 11:20Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  11. 13:00Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  12. 13:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 14:50Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  14. 18:20Rivne Cerpaci stanice "OKKO",ul. Kyivska, 84
  15. 22:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  16. 01:30Krakovets celnice (UA-PL)
  17. 01:50Korczowa celnice (PL-UA)
  18. 03:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  19. 04:30Krakow Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza, 12
  20. 05:30Katowice Parkoviště, ul. Sokolska, 29
  21. 06:00Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  22. 07:40Opole Cerpacie stanice "AMIC", ul. Wroclawska, 104
  23. 07:55Brzeg Aut. Nádr., pl. Dworcowa, 1
  24. 08:05Olawa Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 4
  25. 08:40Wroclaw Čerpací stanice "Circle K", ul. Sucha, 15C
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací