• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Wroclaw

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 2 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře
  1. 09:30Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 11:10Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  3. 11:45Lokhvytsia Aut. zastavka "Poltava-Bank"
  4. 12:40Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  5. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 15:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 19:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 23:10Lviv Aut. Nádr. "Zakhidna", ulice Gorodotskaya, 359
  9. 00:30Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 04:30Krakow Hlavní nádraží
  12. 05:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 06:00Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  14. 07:40Opole Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  15. 09:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací