• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Kharkiv

Avtotranzit
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července
  1. 12:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Aut. Nádr., Nádražní, 75/7
  3. 15:15Náchod celnice (CZ-PL)
  4. 15:25Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  6. 20:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  7. 21:10Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  8. 21:40Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:15Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 05:05Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 12:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 14:35Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 17:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  16. 19:05Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  17. 21:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-11 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací