• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Lviv

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 12 Zář, 14 Zář, 16 Zář, 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář
  1. 09:00Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 09:40Shtepivka Aut. Zastávka
  3. 09:43Vilshana (Sumska obl.) Cerpacie stanice "Avias plus"
  4. 09:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  5. 10:15Korovyntsi ul. Kyivska, 164, poblíž obchodu "Kalynka"
  6. 10:35Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  7. 10:50Andriyashivka (Sumska obl.) V blízkosti obchodu "Mix"
  8. 11:15Lokhvytsia Aut. zastavka "Poltava-Bank"
  9. 12:20Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  10. 14:00Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  11. 14:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 15:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 19:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 23:10Lviv Aut. Nádr. "Zakhidnyi", ul. Horodotska, 359
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací