• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Odessa) Kiev - Gorlitz

  1. 23:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  2. 07:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 09:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  4. 11:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  5. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 15:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  7. 16:30Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 22:40Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  10. 00:05Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 03:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  12. 05:30Gorlitz Parkoviště Görlitz-Jedrzychowice
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Entry into the European Union is possible for limited categories of persons: * EU citizens * Persons with permanent or temporary residence in the EU countries (confirmed by relevant documents) * Persons who fall under the "essential functions or needs": Medical and facial staff transit passengers passengers who have to travel for family reasons humanitarian passengers or requiring international protection diplomats, employees of international organizations, military personnel, humanitarian assistants to carry out their tasks. drivers of vehicles that carry out passenger or freight transportation. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 a více osob
    10% Děti 12-18 let
    10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    30% Děti 10-11 let
    40% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací