• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kharkiv

P-Trans
Odjezdy: 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp
  1. 16:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 21:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  3. 23:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  4. 03:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  5. 04:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  6. 06:45Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  7. 07:45Busk Aut. Zastavka, "městské rady", ulice Lvivska
  8. 08:15Brody Vlakové nádraží Brody, ul. Pryvokzalna
  9. 08:45Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  10. 09:45Dubno Čerpací stanice "WOG", v přední části pomníku "Letadlo"
  11. 10:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 11:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 12:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: P-Trans
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN.Departure is possible with E-ticket.Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.(80x40x40) do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací