• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moscow - Kyshyniv (13:30)

  1. 13:30Moskva Aut. Nádr. "Salaryevo"
  2. 22:30Troebortnoe celnice (RU-UA)
  3. 23:00Bachevsk celnice (UA-RU)
  4. 04:00Kyiv Stanice metra "Lisova"
  5. 06:00Zhytomyr Čerpací stanice "WOG", s. Zarichany, Berdichevsky náměstí, 11
  6. 07:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  7. 09:30Mohyliv-Podilskyi celnice (UA-MD)
  8. 10:30Otaci celnice (MD-UA)
  9. 14:00Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare, 2
  10. 16:00Chisinau Aut. Nádr. "NORD", ul. Kalja Mosilor, 2/1
  • Dopravce: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Doplňující informace: Transportation of a baby stroller free of charge
  • Zavazadla: 1 PC. (55х40х30) - zdarma, každých dalších 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 15% Skupina 10 a více osob
    30% Děti 0-5 let
    99% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací