• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Słupsk

  1. 09:00Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 12:40Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  3. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 23:59Rava Ruska celnice (UA-PL)
  5. 00:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 08:10Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  7. 09:20Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  8. 10:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  9. 11:15Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  10. 13:15Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  11. 14:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  12. 14:35Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  13. 15:50Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací