• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Kovel

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 26 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 8 Říj, 9 Říj, 10 Říj
  1. 09:30Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  2. 10:15Shtepivka Aut. Zastávka
  3. 10:21Vilshana (Sumska obl.) Cerpacie stanice "Avias plus"
  4. 10:30Nedryhayliv Aut. Nádr., ul. Schebetunov 8
  5. 10:42Korovyntsi ul. Kyivska, 164, poblíž obchodu "Kalynka"
  6. 11:05Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  7. 11:17Andriyashivka (Sumska obl.) V blízkosti obchodu "Mix"
  8. 11:39Mlyny (Poltavska obl.) V blízkosti kavárny "Mirazh"
  9. 11:42Lokhvytsia Aut. zastavka "Poltava-Bank"
  10. 12:42Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  11. 14:32Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  12. 15:10Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 19:30Sarny (Rivnenska obl.) Cerpaci stanice "Zhuravlyna"
  14. 21:10Kovel ul. Warszawska, 1, čerpací stanice "UPG"
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací