• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Vienna

Austrian Incentive Service
Odjezdy: 30 Července, 6 Srp, 13 Srp, 20 Srp, 27 Srp, 3 Zář, 10 Zář, 17 Zář, 24 Zář, 1 Říj
  1. 10:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 12:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 15:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 18:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  5. 20:30Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 20:35Medyka celnice (PL-UA)
  7. 01:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 02:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  9. 03:05Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  10. 03:10Bohumín celnice (CZ-PL)
  11. 03:40Ostrava Vítkovická 3276/2
  12. 05:05Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  13. 06:10Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  14. 07:00Mikulov CLO
  15. 07:05Drasenhofen CLO
  16. 08:30Wien Aut. Nádr., Sudtiroler Platz at Hauptbanhof
  • Dopravce: Austrian Incentive Service
  • Doplňující informace: Transportation of baby carriage upon request and reservation - 15 euro.
  • Zavazadla: Příruční zavazadlo - 1ks do 10kg. Zavazadlo - 2ks. do 45kg. (100x50x30) - zdarma, každá další (max. 20kg.) - 10 euro.
  • Slevy: 15% Důchodce
    15% Studenti (ISIC)
    20% Mládež 11-18 let
    20% Skupina 7 a více osob
    70% Děti 3-10 let
    90% Děti 0-2 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací