• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vienna - Kyiv

Austrian Incentive Service
Odjezdy: 20 Června, 27 Června, 4 Července, 11 Července, 18 Července, 25 Července, 1 Srp, 8 Srp, 15 Srp, 22 Srp
  1. 08:00Wien Aut. Nádr., Sudtiroler Platz at Hauptbanhof
  2. 09:00Drasenhofen CLO
  3. 09:10Mikulov CLO
  4. 09:45Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  5. 10:45Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  6. 12:00Ostrava Vítkovická 3276/2
  7. 12:20Bohumín celnice (CZ-PL)
  8. 12:30Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  9. 13:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 17:30Medyka celnice (PL-UA)
  11. 17:40Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 03:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 06:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Austrian Incentive Service
  • Doplňující informace: Transportation of baby carriage upon request and reservation - 15 euro.
  • Zavazadla: Příruční zavazadlo - 1ks do 10kg. Zavazadlo - 2ks. do 45kg. (100x50x30) - zdarma, každá další (max. 20kg.) - 10 euro.
  • Slevy: 15% Důchodce
    15% Studenti (ISIC)
    20% Mládež 11-18 let
    20% Skupina 7 a více osob
    70% Děti 3-10 let
    90% Děti 0-2 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací