• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mykolaiv - Lodz

Savchenko
Odjezdy: 15 Června, 17 Června, 22 Června, 24 Června, 29 Června, 1 Července, 6 Července, 8 Července, 13 Července, 15 Července
  1. 07:45Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  2. 10:30Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  3. 10:45Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  4. 15:10Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 18:25Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  6. 20:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 23:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 01:15Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  9. 02:35Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  10. 03:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 03:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 04:35Chelm ul. Lwowska, 20
  13. 05:45Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  14. 08:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 10:30Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  • Dopravce: Savchenko
  • Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 8 PLN na kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací