• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Vladikavkaz (Adler)

FASTBUS
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 08:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  2. 09:00Kobleve Aut. Zastavka, ul. Odeska, 4, "BRSM"
  3. 10:00Mykolaiv Aut. Nádr., ul. Mira, 1/1, "Eldorado"
  4. 11:00Bashtanka "ATB", ul. Bashtanskoi Respubliky, 42
  5. 11:30Novyi Buh Aut. Nádr. ul. Urytskoho, 2
  6. 12:00Kazanka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr, ul. Vasliaieva, 66
  7. 13:30Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a, kavárna "Zustrich"
  8. 15:30Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov, 37
  9. 16:00Marganets Aut.zastavka "Khlibzavod", ul. Lermontova, 18
  10. 17:00Zaporizhia Autobusová zastávka, ul. Borodinska, 1A (Kakhovskyi kruh)
  11. 18:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  12. 19:30Novomoskovsk ul. Suchkova, zastavit Letadlo
  13. 21:30Kharkiv ul. Połtawa Way, 57, "McDonalds", Čerpací stanice
  14. 22:30Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  15. 23:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  16. 01:00Belgorod Parkoviště poblíž McDonalds, pr. B. Khmelnytskoho, 160A
  17. 02:00Novy Oskol Aut. Nádr. "Novy Oskol"
  18. 04:00Rossosh Čerpací stanice "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  19. 09:00Kamensk-Shakhtinsky Hotel-Museum "SSSR" ul. Heroev Pionerov, 91v
  20. 10:30Shakhty Stele "Shakhty"
  21. 12:00Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1 (parking)
  22. 13:00Kushchevskaya Aut. Nádr., Kushchyovskaya
  23. 15:30Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr., ul. Shosseyna, 41
  24. 16:30Armavir FAD Kavkaz dor., 161km. + 750 m
  25. 17:10Cherkessk Nákupní centrum "Lenta", Lenin Ave. 387 (naproti mešitě)
  26. 18:30Mineralnye Vody Kavárna "New Baku" poblíž autobusového nádraží
  27. 19:00Pyatigorsk pl. Privokzalnaya, 1 (památník Kirova)
  28. 19:30Stavropol Čerpací stanice "Oktan", ul. Dovatortsev, 82
  29. 19:30Yessentuki Vlak. Nádr., pl. Privokzalnaya 1
  30. 20:00Nevinnomyssk Aut. Nádr., ul. Partizanskaya, 3
  31. 20:30Nalchik Aut. Nádr., ul. Temrjuka Idarova, 124a
  32. 22:30Vladikavkaz TC "Stolitsa", ul. Astana Kesaeva 34
  • Dopravce: FASTBUS
  • Doplňující informace: Crossing the border on foot with a transfer to another bus. Bicycle transportation - 10% of the fare. Transportation of animals in the cabin in a separate place in a special carrier for animals. Transportation of people with disabilities - no separate stroller charge. Carriage of a baby carriage - 10% of the fare. There is no child car seat in the cabin.
  • Zavazadla: Zavazadlo v ceně letenky je jeden kufr, jedna cestovní taška. Dodatečné zavazadlo - 10% z ceny letenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací