• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Jelenia Gora (Kherson - Praha)

Royal-Company
Odjezdy: 3 Srp, 10 Srp, 17 Srp, 24 Srp, 31 Srp, 7 Zář, 14 Zář, 21 Zář, 28 Zář, 5 Říj
  1. 13:20Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 14:35Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  3. 15:35Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 18:20Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  5. 20:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 21:25Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  7. 00:05Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 00:40Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 04:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 06:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 07:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  12. 09:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  13. 11:30Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Obrońców Pokoju 1B
  • Dopravce: Royal-Company
  • Doplňující informace: Transportation of animals, subject to the purchase of a separate ticket for animals. Transportation of a baby carriage is possible.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 30 * 80) do 30 kg. + příruční zavazadlo do (30 * 30 * 50) do 10 kg. - zdarma, další zavazadla (100 * 50 * 30) do 40 kg nebo více než dvě jednotky - cestující si musí připlatit. Maximální povolené zavazadlo 3 ks. (50 * 30 * 80) do 100 kg.
  • Slevy: 99% Děti 0-2 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací