• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhzhia - Lviv (Zaporizhzhia - Poznan)

Orionbus
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července
  1. 09:10Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  2. 10:55Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 12:40Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 44A
  4. 13:40Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  5. 15:50Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  6. 19:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 22:15Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 00:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  9. 02:20Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  10. 04:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací