• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vynnytsa - Praha (Kherson - Praha)

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 20 Června, 25 Června, 27 Června, 2 Července, 4 Července, 9 Července, 11 Července, 16 Července, 18 Července, 23 Července
  1. 09:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 09:25Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 10:20Letychiv ul. Y.Savitskoho 1, poblíž aut. nádr.
  4. 11:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  5. 13:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 16:10Lviv Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  7. 20:00Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 20:30Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 00:50Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  10. 02:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 03:50Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  12. 05:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  13. 06:50Lubawka celnice (PL-CZ)
  14. 08:10Hradec Králové Terminál HD
  15. 08:40Pardubice Aut. Nádr.
  16. 09:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher. The folded baby carriage is transported free of charge.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (40x40x80) a příruční zavazadlo do 5 kg - zdarma, každe dalši ks. od 100UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací