• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Mariupol

  1. 06:15Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  2. 07:15Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  3. 08:20Grudziadz Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  4. 09:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  5. 10:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  6. 11:20Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  7. 12:30Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
  8. 14:10Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  9. 15:00Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 5
  10. 17:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  11. 18:25Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  12. 18:55Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  13. 19:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  14. 20:05Nisko Plac Wolności
  15. 21:05Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  16. 23:05Medyka celnice (PL-UA)
  17. 01:05Shehyni celnice (UA-PL)
  18. 02:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  19. 03:45Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery, 11
  20. 04:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  21. 05:35Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  22. 05:50Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  23. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  24. 07:45Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  25. 09:05Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  26. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  27. 10:30Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  28. 11:30Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  29. 12:40Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  30. 15:20Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  31. 18:15Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  32. 20:45Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  33. 22:25Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  34. 00:35Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  35. 02:00Prymorsk (Zaporizka obl.) Aut. Nádr., ul. Slovianska, 105b (near market)
  36. 02:45Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  37. 04:30Mariupol Aut. Nádr., ul. Artema, 115
  • Dopravce: LUX-REISEN
  • Doplňující informace: The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací