• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pomorie - Kyiv

  1. 14:00Pomorie 86 Solna str.
  2. 14:20Aheloy Čerpací stanice "Lukoil"
  3. 14:30Ravda supermarket Lidl
  4. 14:40Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  5. 14:50Slanchev Bryag Hotel Kotva
  6. 15:25Slanchev Bryag Hotel "Kuban" center
  7. 16:15Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  8. 17:20Varna Zastavení v přední části Katedrály
  9. 17:40Saints Constantine and Helena Hotel «St. Elena»
  10. 18:00Zlatni pyasatsi parkoviště, hotel «Breeze»
  11. 18:10Kranevo restaurant "Apollon"
  12. 18:20Albena Zastávka před vstupem do střediska
  13. 23:30Ruse celnice (BG-RO)
  14. 01:30Giurgiu celnice (RO-BG)
  15. 05:50Chernivtsi Glybotskyi region, Korovia village, ul. Holovna, 9, cerpací stanice "AMIC Energy"
  16. 08:05Khotyn (Chernivetska obl.) Cerpací Stanice "OKKO", ul. Shevchenka, 22
  17. 08:25Kamianets-Podilskiy Čerpací stanice "OKKO", pr. M.Hrushevskyi, 2
  18. 10:00Khalmeu-Viy celnice (RO-UA)
  19. 10:45Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ Čerpací stanice "WOG"
  20. 12:00Diakovo таможня (UA-RO)
  21. 12:45Vinnytsia Zarvantsi vesnice, ul. Molodizhna, 29, cerpací stanice "WOG"
  22. 14:10Zhytomyr Čerpací stanice "WOG", s. Zarichany, Berdichevsky náměstí, 11
  23. 15:45Kyiv Stanice metra "Palats "Ukraina", parking
  • Dopravce: Tour Group
  • Doplňující informace: Transportation of animals, bicycles and children up to two years is prohibited.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg. +1 příruční zavazadla (60x40x20) do 5 kg.-zdarma, každe dalši do 20 kg.- 2EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací