• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bari - Kherson

Orion-Avto
Odjezdy: 31 Července, 7 Srp, 14 Srp, 21 Srp, 28 Srp, 4 Zář, 11 Zář, 18 Zář, 25 Zář, 2 Říj
  1. 06:10Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
  2. 08:20Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
  3. 10:05Vasto Terminal Bus, Via dei Conti Ricci
  4. 11:15Pescara Vlak. Nádr., piazza della Republica
  5. 12:25San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
  6. 13:10Civitanova Marche Zast. autob. "Ospedale"
  7. 14:05Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
  8. 15:25Pesaro Piazza Stefanini
  9. 16:10Rimini Piazzale Cesare Battisti (Hotel Napoleon)
  10. 16:45Cesena Autostazione Piazza Della Liberta
  11. 17:25Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
  12. 18:50Ferrara Telepass Ferrara Nord
  13. 20:20Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
  14. 21:30Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
  15. 23:50Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  16. 00:15Fernetti celnice (IT-SI)
  17. 00:20Sezana celnice (SI-IT)
  18. 04:25Pince celnice (SI-HU)
  19. 04:30Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  20. 12:10Zahony celnice (HU-UA)
  21. 14:55Chop celnice (UA-HU)
  22. 15:30Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2
  23. 16:15Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  24. 18:40Stryi ul. Ivana Bahrianoho, 4
  25. 20:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  26. 22:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  27. 23:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  28. 00:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  29. 01:30Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  30. 03:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  31. 03:55Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  32. 04:55Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  33. 06:15Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  34. 10:40Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  35. 10:55Odessa Aut. Nádr. "Pryvokzalna", pl. Starosinna, 1b
  36. 12:00Kobleve Aut. Nádr. "Koblevo-Kurort", ul. Morska, 149
  37. 12:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  38. 14:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Orion-Avto
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price).Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací