• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Vilnius

  1. 06:30Skadovsk Aut. Nádr., ul. Pasichnyka, 3
  2. 07:45Gola Prystan Aut. Nádr., ul. 1 Května, 11
  3. 08:35Kherson Aut. Nádr. "Yug", pl. Privokzalnaya, 1
  4. 09:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  5. 10:20Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  6. 11:45Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 15/1
  7. 12:55Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  8. 13:15Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  9. 17:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  10. 20:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  11. 21:20Berdychiv Aut. Nádr.-1, pl. Pryvokazlna, 1-A
  12. 22:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 23:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  14. 01:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 02:30Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  16. 03:55Kovel Aut. Nádr., bulvár L. Ukrainki, 42
  17. 06:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  18. 06:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  19. 08:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  20. 10:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  21. 13:45Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino, 8
  22. 16:15Budzisko celnice (POL-LTU)
  23. 17:25Kalvaria celnice (LTU-POL)
  24. 18:50Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  25. 20:45Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  • Dopravce: Leon Pol Trans
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací