• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vilnius - Skadovsk

  1. 10:00Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  2. 12:00Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  3. 13:25Kalvaria celnice (LTU-POL)
  4. 13:35Budzisko celnice (POL-LTU)
  5. 15:00Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino, 8
  6. 18:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 21:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 23:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 01:45Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 02:55Kovel Aut. Nádr., bulvár L. Ukrainki, 42
  11. 04:25Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  12. 05:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 07:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  14. 08:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 09:40Berdychiv Aut. Nádr.-1, pl. Pryvokazlna, 1-A
  16. 11:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  17. 14:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  18. 17:20Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  19. 17:40Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  20. 18:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 15/1
  21. 20:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  22. 22:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  23. 22:15Kherson Aut. Nádr. "Yug", pl. Privokzalnaya, 1
  24. 23:05Gola Prystan Aut. Nádr., ul. 1 Května, 11
  25. 00:15Skadovsk Aut. Nádr., ul. Pasichnyka, 3
  • Dopravce: Leon Pol Trans
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací