• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Bydgoszcz

AVTO FORSAZh
Odjezdy: 15 Zář, 20 Zář, 22 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 4 Říj, 6 Říj, 11 Říj, 13 Říj, 18 Říj
  1. 22:20Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  2. 00:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 02:05Myrhorod Aut. Nádr., ul. Voskresinska, 9
  4. 03:10Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  5. 04:15Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Europeiska, 154
  6. 06:30Kyiv airport Boryspil Mezinárodní Letiště Boryspil
  7. 07:15Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauky, 1/2
  8. 07:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  9. 10:05Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 11:10Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  11. 12:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 13:35Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  13. 14:30Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  14. 15:40Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  15. 17:50Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 18:10Korczowa celnice (PL-UA)
  17. 19:35Nisko Plac Wolności
  18. 19:50Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  19. 20:25Sandomierz Aut. Nádr., ul. 11 Listopada 32
  20. 21:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  21. 21:55Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  22. 00:05Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  23. 00:50Radomsko Aut. Nádr. ul. Reymonta 53,
  24. 01:35Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  25. 02:35Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  26. 03:45Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury, 2
  27. 05:35Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  28. 06:45Torun Aut. Zastavka, plac 18 Stycznia, 4
  29. 07:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  • Dopravce: AVTO FORSAZh
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles (from 30 PLN), wheels (free) and strollers (in case of ansence of other luggage-free) is possible. For animals you need extra ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg + příruční zavazadla do 5 kg -zdarma, každe dalši od 100 UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    40% Děti 6-12 let
    99% Děti 0-6 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací