• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bydgoszcz - Kharkiv

AVTO FORSAZh
Odjezdy: 23 Zář, 25 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 7 Říj, 9 Říj, 14 Říj, 16 Říj, 21 Říj, 23 Říj
  1. 07:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  2. 08:30Torun Aut. Zastavka, plac 18 Stycznia, 4
  3. 09:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  4. 10:10Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury, 2
  5. 11:30Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  6. 12:40Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  7. 13:40Radomsko Aut. Nádr. ul. Reymonta 53,
  8. 14:40Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  9. 16:40Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  10. 17:35Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  11. 18:10Sandomierz ul. 11 listopada 30
  12. 18:45Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  13. 19:00Nisko Plac Wolności
  14. 21:40Korczowa celnice (PL-UA)
  15. 23:20Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 00:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  17. 01:35Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  18. 02:30Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  19. 03:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  20. 04:45Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  21. 05:55Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  22. 07:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  23. 08:20Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauky, 1/2
  24. 09:15Kyiv airport Boryspil Mezinárodní Letiště Boryspil
  25. 11:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Europeiska, 154
  26. 11:35Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  27. 14:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  28. 16:25Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  • Dopravce: AVTO FORSAZh
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles (from 30 PLN), wheels (free) and strollers (in case of ansence of other luggage-free) is possible. For animals you need extra ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg + příruční zavazadla do 5 kg -zdarma, každe dalši od 100 UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    40% Děti 6-12 let
    99% Děti 0-6 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací