• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kharkiv

AVTO FORSAZh
Odjezdy: 5 Srp, 7 Srp, 12 Srp, 14 Srp, 19 Srp, 21 Srp, 26 Srp, 28 Srp, 2 Zář, 4 Zář
  1. 07:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:10Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  3. 10:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 11:20Olawa Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 4
  5. 11:50Brzeg Aut. Nádr., pl. Dworcowa, 1
  6. 12:35Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  7. 13:50Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  8. 14:35Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  9. 15:45Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  10. 17:00Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  11. 17:40Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego, 24
  12. 18:35Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  13. 20:40Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 22:20Krakovets celnice (UA-PL)
  15. 23:35Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  16. 00:50Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  17. 01:50Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  18. 02:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  19. 03:55Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  20. 05:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  21. 06:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  22. 07:20Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauky, 1/2
  23. 08:15Kyiv airport Boryspil Mezinárodní Letiště Boryspil
  24. 10:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  25. 10:35Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  26. 13:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  27. 15:25Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  • Dopravce: AVTO FORSAZh
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles (from 30 PLN), wheels (free) and strollers (in case of ansence of other luggage-free) is possible. For animals you need extra ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg + příruční zavazadla do 5 kg -zdarma, každe dalši od 100 UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    40% Děti 6-12 let
    99% Děti 0-6 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací