• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Slupsk

TocoBus
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června
  1. 10:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 10:40Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 61а
  3. 12:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 13:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  5. 14:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  6. 16:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 16:20Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna, 3
  8. 16:35Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
  9. 16:55Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  10. 17:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 19:00Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  12. 21:40Shehyni celnice (UA-PL)
  13. 21:45Medyka celnice (PL-UA)
  14. 23:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  15. 00:35Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  16. 01:35Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  17. 03:30Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  18. 05:00Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  19. 06:00Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  20. 06:50Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  21. 07:20Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  22. 08:00Tczew McDonalds, ul. Braci Grimm, 1A
  23. 08:40Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  24. 09:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  25. 11:30Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60) a příruční zavazadlo - zdarma . Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor - 150 UAH/ 20 PLN za ks. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací