• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Kalush

  1. 19:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  2. 22:05Kryve Ozero Aut. Nádr.
  3. 23:50Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  4. 03:25Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  5. 05:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  6. 06:50Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  7. 07:10Pidvolochysk Aut. Nádr.
  8. 08:15Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  9. 09:37Buchach Aut. Nádr., ul.Galytska 10A
  10. 10:10Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
  11. 11:35Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  12. 12:25Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
  • Dopravce: SPARTAK-TRANS
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg a příruční zavazadlo do 5 kg. - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce od 60 let
    10% Děti 10-15 let
    50% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací