• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Novopetrivka

  1. 04:00Dnipro Autobusová zastávka, Parus, Parusny lane, 10, Lékárna "Nízké ceny"
  2. 04:10Dnipro Autobusová zastávka, pruh. Krushelnitskaya, 6A, "Silpo", parkování alej
  3. 04:20Dnipro Autobusová zastávka, 27A Petra Kalnyshevskogo ave., PK "Metallurg", parkování
  4. 04:40Dnipro parkoviště "ATB", st. 20 let vítězství, 27
  5. 04:50Dnipro parkování "ATB", Geroev avenue, 37B
  6. 05:10Dnipro parkoviště Heroes of the Maidan, Center
  7. 05:20Dnipro parkoviště "McDonald's", pl. Staromostovaya, 5
  8. 05:30Dnipro parkoviště "Dafi", bulvár Zvezdny, 1A
  9. 05:40Dnipro parkování "Terra", avenue B. Khmelnitsky, 118D
  10. 06:00Dnipro parkoviště "Sich", st. Panikakhi, 59
  11. 09:00Prymorsk (Zaporizka obl.) Rekreační středisko "Sunny", ulice Kurortna 7
  12. 09:15Prymorsk (Zaporizka obl.) Rekreační středisko „Yasna Polyana“, ulice Kurortna 89
  13. 09:40Berdyansk Aut. Nádr., ul. 12-Hrudnia, 4
  14. 09:55Berdyansk Hotel "Prychal", ul. Makarova, 72, Dalnia kosa
  15. 10:20Novopetrivka (Запорізька обл.) penzion, ulice Mira, 14
  • Dopravce: Piskunov L.L.
  • Doplňující informace: Transportation of animals - allowed in a special box, ticket price, if it occupies a separate place (check the carrier about conditions if animal will not occupie a separate seat). Transportation of people with disabilities - the price of a full ticket (conditions are agreed in advance). Child strollers are allowed (conditions are agreed in advance). The route is served by a Mercedes Sprinter minibus
  • Zavazadla: 1ks.do 15kg. (80х60х30) + příruční zavazadla do 10kg.- zdarma
  • Slevy: 10% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací