Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 19 Poland-Italy (2)

09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk dworzec PKP
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
14:45 Kielce Dworzec PKS
15:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Zory Dworzec PKS
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:10 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
18:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
05:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
07:15 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:15 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
09:00 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
09:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
12:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
12:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
13:35 Orte Dálnice
14:50 Roma Aut. Nádr. Tiburtina nást. 18
15:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
16:30 Cassino Dálnice
17:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
17:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
18:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
18:45 Pompei Piazza Mercato
19:15 Salerno Piazza Concordia
19:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Battipaglia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací