• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Uzhgorod

TOV Zakarpatievrolinii
Odjezdy: 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp, 23 Srp, 30 Srp, 6 Zář, 13 Zář, 20 Zář, 27 Zář, 4 Říj
  1. 19:40Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  2. 23:40Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  3. 02:20Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  4. 05:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  5. 07:40Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 09:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 11:00Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
  8. 12:20Tyachiv Aut. Nádr., ul. Maiakovskoho, 4a
  9. 13:10Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka, 118
  10. 14:00Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  11. 15:00Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  12. 16:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací