• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyrylivka - Kharkiv (12:00)

Еlit Bus
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 12:00Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Stepok, rekreační základna "Khrakivianka", ul. Rybatska
  2. 12:05Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Rekreační základna "Hawai", ul. Fedotova kosa
  3. 12:15Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Rekreační základna "Vodnyi svit", ul. Fedotova kosa
  4. 12:20Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Aquapark "Ostriv skarbiv", ul. Fedotova kosa
  5. 12:35Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Trh, ul. Kosa Peresyp
  6. 12:40Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Akvárium, ul. Kosa Peresyp
  7. 13:00Kyrylivka (Zaporizhska obl.) Aut. Nádr., ul. Kalinina, 90
  8. 14:20Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  9. 14:27Melitopol Aut. Zastavka "ATB", ul. Lomonosova, 230
  10. 15:25Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Zastavka, ATB Supermarket, Centrální Boulevard, 14A
  11. 15:35Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Nádr., ul. Soborna, 1a
  12. 16:25Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  13. 16:35Zaporizhia pr. Sobornyi, 146
  14. 16:40Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  15. 18:15Dnipro Autobusová zastávka, "Epicentr", Zaporizke shose, 63
  16. 18:25Dnipro Autobusová zastávka "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  17. 18:40Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  18. 18:48Dnipro Vlak. Nádr., pl. Vokzalna, 11
  19. 19:35Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  20. 19:45Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, památník MiH
  21. 20:25Pereschepyne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 25
  22. 20:30Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  23. 21:30Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  24. 22:10Pisochin Dálnice Poltava, 149/2 (u "ATB")
  25. 22:17Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  26. 22:22Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  27. 22:27Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  28. 22:35Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  29. 22:45Kharkiv Náměstí Konstytutsii, poblíž Historického muzea
  30. 22:50Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Еlit Bus
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier. Additional stops on the route are possible, details after purchase by the carrier's contact numbers.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací