• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ostrog - Zalizniy Port

Pal Tour
Odjezdy: 4 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 14 Srp, 16 Srp, 18 Srp, 19 Srp, 21 Srp, 23 Srp, 24 Srp
  1. 19:00Shepetivka Aut. Zastávka, Cestovní kancelář "Pal Tour", ul. Heroiiv Nebesnoii Sotni, 37a
  2. 19:45Starokostiantyniv Centrální obchodní dům, ul. Hrushevskoho
  3. 20:05Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  4. 20:30Khmelnytskyi Aut. Zastavka, Památník slávy, prospect Myru
  5. 21:30Letychiv Rybí bazar, ul. Bogdana Khmelnytskogo
  6. 22:05Lityn Křižovatka ul. Karmelyuka a ul. Soborna
  7. 22:45Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  8. 23:40Nemyriv Kostel sv. Josefa, ul. Gorkogo, 95
  9. 00:35Gaisyn 1-go Travnya Street, 34, "ATB" market
  10. 01:40Uman Čerpací stanice "WOG", trasa Odessa - Kiev
  11. 03:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Křižovatka ul. Kyivska a ul. Voznesenska
  12. 03:50Yuzhnoukrainsk Čerpací stanice "WOG" (M23)
  13. 04:25Voznesensk Aut. Zastavka, Křižovatka ul. Timiriazaieva a ul. Osadchogo
  14. 05:05Nova Odesa Nova Poshta №1, ul. Lenina
  15. 05:45Mykolaiv Mishkovo-Pogorilovo, křižovatka M14 - H11
  16. 06:55Kherson Čerpací Stanice "OKKO", vesnice Chornobaivka, dálnice M14
  17. 08:50Zalizniy Port ul. Morska 18A, v blízkosti terminálu PrivatBank
  • Dopravce: Pal Tour
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (60x40x40) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti
    10% Skupina 7 a více osob
    20% Invalida
    30% Děti 0-7 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací