• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wien - Kyiv

Efremeniuk A.L.
Odjezdy: 22 Srp, 29 Srp, 5 Zář, 12 Zář, 19 Zář, 26 Zář, 3 Říj, 10 Říj, 17 Říj, 24 Říj
  1. 08:00Wien Aut. Nádr., Sudtiroler Platz at Hauptbanhof
  2. 09:25Drasenhofen CLO
  3. 09:30Mikulov CLO
  4. 10:30Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  5. 11:35Olomouc Autobusová zastávka u autobusového nádraží, 142/32 Sladkovského str.
  6. 13:00Ostrava Čerpací stanice "EvroOil", 368 km D1
  7. 13:25Bohumín celnice (CZ-PL)
  8. 13:30Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  9. 14:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 19:40Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 23:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 01:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 04:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 21:50Krakovets celnice (UA-PL)
  • Dopravce: Efremeniuk A.L.
  • Doplňující informace: Stroller for free. Bicycles can be transported like additional luggage 30% of the ticket price. Animals are forbidden.
  • Zavazadla: 1 sáček až 36kg (60x40x20) - zdarma, každá další -30% z ceny přepravního dokladu. Maximální zavazadla 2 kusy nejvýše 66 kg.
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Děti 11-14 let
    30% Děti 6-10 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací