• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Częstochowa - Mariupol

SANSAN
Odjezdy: 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj
  1. 09:00Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  2. 11:20Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  3. 13:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 17:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  5. 19:55Dorohusk celnice (PL-UA)
  6. 21:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  7. 23:05Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  8. 00:25Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 02:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  10. 03:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  11. 04:10Berdychiv Aut. Nádr.-1, pl. Pryvokazlna, 1-A
  12. 05:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  13. 08:05Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  14. 10:05Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. M. Vingranovskogo, 8
  15. 10:45Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  16. 11:15Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  17. 12:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  18. 14:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  19. 14:25Oleshky (Khersonskaia Obl.) Aut. Nádr., ul. Proletarska, 105
  20. 15:30Nova Kakhovka Aut. Nádr., ul. Paryzkoi komuny, 2
  21. 15:50Kakhovka Aut. Nádr., ul. Melitopolska, 220
  22. 18:20Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  23. 20:25Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  24. 21:50Mariupol Aut. Nádr., ul. Artema, 115
  • Dopravce: SANSAN
  • Doplňující informace: Transportation of folded bicycles in the luggage compartment - 40% of the ticket price. Folding baby carriage - 20% of the ticket price.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a příruční zavazadlo do 5 kg. - zdarma.
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací