• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zatoka - Kharkiv

Еlit Bus
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
  1. 18:15Zatoka Aut. Nádr., ul. Prymorska, 18A
  2. 18:20Zatoka Vlak. Nádr. "Bugaz", ul. Pionerska, 6
  3. 18:25Zatoka Aquapark "Zatoka", ul. Vokzalna, 68
  4. 18:35Karolino-Bugaz Aut. Nádr. "Karolino-Bugaz", ul. Zaliznychna
  5. 18:40Karolino-Bugaz ul. Prymorska, Apteka
  6. 19:10Chornomorsk Aut. Nádr., ul. Parusna, 16A
  7. 19:17Chornomorsk Supermarket "Tavriia B", ul. 1 Travnia, 23
  8. 19:45Odessa Aut. Zastávka, McDonalds, ul. Krasnova, 14a
  9. 20:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  10. 20:15Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  11. 20:30Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  12. 21:45Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  13. 23:00Mykolaiv Čerpací stanice "Glusco", Odeske shose 53B
  14. 23:05Mykolaiv Hotel "Astoria", ul. Nikolska, 7
  15. 23:20Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  16. 23:25Mykolaiv Aut. Zastavka "Epitsentr", Khersonske shose, 1
  17. 00:30Bashtanka Aut. Nádr. ul. Teatralna, 1a
  18. 00:35Bashtanka "ATB", ul. Bashtanskoi Respubliky, 42
  19. 01:10Novyi Buh Aut. Nádr. ul. Urytskoho, 2
  20. 01:15Novyi Buh ul. Gagarina, 7, "ATB"
  21. 01:50Kazanka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr, ul. Vasliaieva, 66
  22. 02:45Kryvyi Rih pl. Vyzvolennia, "Silpo"
  23. 02:50Kryvyi Rih Aut. Zastavka, McDonalds, ul. Lermontova, 37
  24. 02:55Kryvyi Rih Aut. Zastavka, McDonalds, pr. Gagarina, 2
  25. 03:10Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  26. 05:25Dnipro Kyivskyi trh, pr. Ivana Mazepy, 58
  27. 05:45Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  28. 05:53Dnipro Vlak. Nádr., pl. Vokzalna, 11
  29. 06:00Dnipro Autobusová zastávka "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  30. 06:30Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  31. 06:38Novomoskovsk Aut. Nádr. 2, ul. Suchkova, 34
  32. 07:02Pereschepyne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 25
  33. 07:10Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  34. 07:50Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  35. 08:40Pisochin Dálnice Poltava, 149/2 (u "ATB")
  36. 08:45Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  37. 08:50Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  38. 08:55Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  39. 09:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  40. 09:10Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Еlit Bus
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací