• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Henichesk - Gdansk

ATP "Sarmat"
Odjezdy: 19 Zář, 26 Zář, 3 Říj, 10 Říj, 17 Říj, 24 Říj, 31 Říj, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis
  1. 15:00Genichesk Aut. Nádr., ul. Kazakova, 6
  2. 16:00Novotroitske (Khersonska obl.) Aut. Nádr., ul. Soborna, 76
  3. 17:30Kakhovka Aut. Nádr., ul. Melitopolska, 220
  4. 18:10Nova Kakhovka Aut. Nádr., ul. Paryzkoi komuny, 2
  5. 19:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  6. 20:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  7. 22:50Bobrynets Aut. Nádr., ul. Kashtanova, 78
  8. 23:40Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  9. 02:20Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  10. 05:40Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauky, 1/2
  11. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 08:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 11:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 12:40Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  15. 15:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  16. 15:10Dorohusk celnice (PL-UA)
  17. 17:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  18. 20:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  19. 22:30Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury, 2
  20. 23:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  21. 00:30Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  22. 01:40Bydgoszcz Aut. Zastavka, ul. Jagiellońska, 48
  23. 04:10Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  • Dopravce: ATP "Sarmat"
  • Doplňující informace: Transportation of a baby carriage in the luggage compartment is free of charge.
  • Zavazadla: 1 ks. do 20 kg. a příruční zavazadlo do 9 kg. - zdarma.
  • Slevy: 10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    50% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací