• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Koszalin - Sumy

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro, 1 Led
  1. 05:00Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  2. 06:10Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  3. 07:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  4. 08:55Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  5. 11:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  6. 12:00Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  7. 14:00Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  8. 15:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  9. 18:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 20:50Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 22:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 04:20Lutsk Cerpaci stanice "BRSM", ul. Koniakina, 24а
  13. 05:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 08:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 10:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  16. 15:20Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací