• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Dolyna - Lodz

Odjezdy: 17 Úno, 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno
17:00 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
17:30 Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
17:50 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:45 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
22:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
00:20 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa celnice (PL-UA)
03:10 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
04:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
06:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Vojáci ATO
25% Ditě od 13-15 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Dolyna - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací