Podle času
Podle ceny

Linka Dolyna - Lodz

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis
17:00 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
17:30 Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
17:50 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:45 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
22:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
00:20 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa customs PL-UA
01:30 Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
02:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
03:10 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
04:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
06:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Driver: +38066 666 85 00, +38 098 377 88 78+38063 221 08 57
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Vojáci ATO
25% Ditě od 13-15 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Dolyna - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací