Podle času
Podle ceny

Linka Ivano Frankivsk - Gdansk

Odjezdy: Po, St, Pá, So
19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
20:55 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
21:30 Morshyn Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
21:45 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:25 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
02:55 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
10:00 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
11:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
Dopravce: ATE Transport
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací