Podle času
Podle ceny

Linka Ivano Frankivsk - Gdansk

Odjezdy: 16 Lis, 17 Lis, 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 1 Pro
19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
20:55 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
21:30 Morshyn Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
21:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:25 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
02:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 10
10:00 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
11:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: ATE Transport
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací