Podle času
Podle ceny

Linka Ivano Frankivsk - Gdansk

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 4 Lis
19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
20:55 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
21:30 Morshyn Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
21:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:25 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
02:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
06:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 10
10:00 Elblag Aut. Nadr., Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
11:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
Dopravce: ATE Transport
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací