• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ivano Frankivsk - Gdansk

  1. 19:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  2. 20:20Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  3. 20:55Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  4. 21:30Morshyn Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
  5. 21:45Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  6. 23:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 23:25Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 02:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 06:05Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 09:00Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 14
  11. 10:00Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  12. 11:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  • Dopravce: ATE Transport
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací