Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Lodz - Dolyna

17:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
19:25 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
23:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
23:45 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
00:10 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
02:30 Korczowa customs PL-UA
02:30 Krakovets celnice (UA-PL)
04:45 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:25 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
08:35 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Driver: +48 886 562 201,+48 886 561 202
Slevy: 10% Ditě od 16-17 let
10% Student
15% Důchodce od 60 let
25% Vojáci ATO
25% Ditě od 13-15 let
30% Ditě od 11-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Lodz - Dolyna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací