• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lodz - Dolyna

Fedak I.M.
Odjezdy: 24 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře
  1. 17:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  2. 19:25Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  3. 21:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  4. 22:10Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  5. 01:45Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 02:30Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 04:45Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 06:25Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  9. 07:35Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  10. 08:15Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  11. 08:35Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
  12. 08:50Rozhniativ Aut. Nádr., ul.Vitovskeho 2
  13. 09:10Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  • Dopravce: Fedak I.M.
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 10% Student
    10% Důchodce od 60 let
    10% Ditě od 10-15 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací