Podle času
Podle ceny

Linka 383 Rachiv-Praha-Liberec (09:00)

Odjezdy: 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
09:00 Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
11:00 Delatyn Center
11:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
13:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pasečnaja
13:45 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
14:35 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
15:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
17:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:10 Krakow airport Letiště
01:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:50 Ostrava Čerpací stanice Shell
03:50 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:50 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:50 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:50 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Rachiv - Liberec

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací