Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Krakovets celnice (UA-PL)
19:00 Korczowa customs PL-UA
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Benzinka Shell
03:05 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
04:15 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Vinnytsia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací