Podle času
Podle ceny

Linka 442 Vinnytsia-Praha

Odjezdy: 19 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 26 Pro, 28 Pro, 2 Led, 4 Led, 5 Led, 9 Led, 11 Led
09:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:25 Lviv Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109
18:00 Krakovets celnice (UA-PL)
19:00 Korczowa celnice (PL-UA)
23:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Čerpací stanice EuroOil, Odpočívka, D1, Slezská Ostrava
03:05 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
04:15 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
06:45 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(40x40x80)-zdarma, každe dalši od 10EUR
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací