Podle času
Podle ceny

Linka 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Krakovets celnice (UA-PL)
19:00 Korczowa customs PL-UA
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Benzinka Shell
03:05 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
04:15 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:45 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Vinnytsia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací