• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zhytomyr - Plzeň

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 5 Bře, 12 Bře, 19 Bře, 26 Bře, 2 Dub, 9 Dub, 16 Dub, 23 Dub, 30 Dub, 7 Kvě
  1. 09:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 09:25Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka, 107
  3. 11:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 14:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  5. 16:10Lviv Aut. Zastavka, Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska, 109 (ul. Vernadskoho)
  6. 18:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 19:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 23:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 00:35Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 01:30Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  11. 01:45Bohumín celnice (CZ-PL)
  12. 02:00Ostrava Čerpací stanice "EuroOil", Odpočívka, D1, Slezská Ostrava
  13. 03:05Olomouc Autobusová zastávka u autobusového nádraží, 142/32 Sladkovského str.
  14. 04:15Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  15. 07:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  16. 08:15Plzeň Aut. Nádr., ul.Husova 90
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher. The folded baby carriage is transported free of charge. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (40x40x80) a příruční zavazadlo do 5 kg - zdarma, každe dalši ks. od 100UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací