Podle času
Podle ceny

Linka 442 Vinnytsia-Praha

Odjezdy: 16 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 29 Pro, 30 Pro, 5 Led, 6 Led, 12 Led, 13 Led, 19 Led
09:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:00 Krakovets celnice (UA-PL)
19:00 Korczowa customs PL-UA
20:10 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Čerpací stanice Shell
03:05 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
04:15 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
06:45 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Vinnytsia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací