Podle času
Podle ceny

Linka Sankt-Peterburg - Riga (23:35)

Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
23:35 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
00:15 Sankt-Peterburg Aut. Nádr., "Baltijskij"
02:15 Kingisepp Aut. Nádr
03:45 Narva Aut. Nádr.
04:25 Johvi Aut. Nádr.
06:20 Tartu Aut. Nádr.
07:35 Valga Aut. Nádr.
09:50 Riga "Pales iela" (Jugla)
10:00 Riga "Plavnieki 2"
10:15 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
10:45 Riga airport Letiště, autobusová zastávka
Dopravce: Lux Express
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 45 × 35 × 20 sm, zavazadlo do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Ditě od 5-12 let
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Sankt-Peterburg - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací